Notiks vērienīgi pasākumi nozares profesionāļiem

Kā ik gadu kopš 2007., arī šogad, esam sarūpējuši vērienīgus, izglītojošus pasākumus nozares profesionāļiem. Šoreiz tas ir divu dienu pasākums, kuru aicinām apmeklēt audio, skatuves tehnoloģiju un skatuves apgaismojuma jomas nozares speciālistus un izklaides industrijā strādājošos. 

2016. gada 8. novembrī, no plkst. 10.00

Skatuves gaismu konference Lighting the Stars Riga

  • Konferenci atbalsta: Clay Paky – vadošais Itālijas profesionālā apgaismojuma ražošanas uzņēmums
  • Īpašais viesis: Patriks Vūdrofs (Patrick Woodroffe), viens no slavenākajiem gaismu māksliniekiem pasaulē
  • Norises vieta: koncertzāle Palladium Rīga
  • Dalība bez maksas

Aiz katra koncerta, TV šova, aiz katras gaismu spēles un gaismas efektiem uz teātra skatuves, pilsētas arhitektūras vai publisko telpu apgaismojuma ko apbrīnojam, slēpjas sarežģītas tehnoloģijas. Tomēr ne visi šovi mūs saviļņo vienlīdzīgi. Daži ir lieliski un aizraujoši, kamēr citi – blāvi un vienmuļi. Tas, kurš rada atšķirību, ir gaismu mākslinieks, izmantojot gaismas tehnoloģijas kā radošo instrumentu. Gaismu māksliniekam apgaismojuma iekārtas ir kā otas gleznotājam, un viņa māksla ir veidot gaismu režiju, pielāgojot to katra šova vajadzībām.

Patriks Vūdrofs ir viens no slavenākajiem gaismu māksliniekiem pasaulē, kurš ar savu gaismas mākslu rada noskaņu pasaulslavenu zvaigžņu, tādu kā – Lady Gaga, The Rolling Stones, Abba, McCartney un citu zvaigžņu koncertos un izrādēs uz teātru, koncertzāļu un televīzijas studiju skatuvēm. Patriks ir arī apgaismojuma dizaina autors Olimpiskajām spēlēm Londonā.

Konferencē Patriks stāstīs par savu aizraujošo pieredzi, atklās dažus savus mākslas un tehnikas noslēpumus, kas ir bezprecedenta gadījums Latvijā, kā arī sniegs savu meistarklasi.

Nepalaidiet garām šo unikālo iespēju paplašināt savu redzesloku un satikt cilvēku, kurš radījis vēsturi skatuves gaismu jomā! 

Pasākumā vietu skaits ir ierobežots. Dalībnieku reģistrācija no 10. oktobra.

Plašāka informācija: www.lighting-the-stars-riga.com

--------

2016. gada 9. novembrī, no plkst. 10.00

SGS Sistēmas Open days 2016

  • Norises vieta: koncertzāle Palladium Rīga
  • Dalība bez maksas

Visas dienas garumā būs iespēja iepazīties ar uzņēmuma pārstāvēto zīmolu – MA Lighting, Midas, Clair Brothers, Turbosound jaunākajiem produktiem, piedalīties produktu demonstrācijās, testos un apmācībās, kas būs saistošas gan audio, gan skatuves gaismu nozarē strādājošiem.

Dalībnieku reģistrācija sākot no 10.oktobra.

 

 

 

 

Datums 28.09.2016