Atsauksmes

Kopš uzņēmuma dibināšanas 1999. gadā, esam realizējuši vairākus simtus dažāda apjoma un nozīmes projektus gan Latvijā, gan Eiropā. Visspilgtākais apliecinājums mūsu darba kvalitātes un servisa novērtējumam ir klientu atkārtotie pasūtījumi un sadarbība, kas turpinās ilgtermiņā.

Dažkārt, klienti un sadarbības partneri mūsu sadarbību noformulē arī vārdos.

Klientu atsauksmes

"Viegli un vienkārši – tā dažos vārdos varu raksturot sadarbību ar SGS Sistēmas. SGS Sistēmas ir uzņēmums ar pieredzi. Profesionāļi, kas var ieteikt kā ir labāk un pareizāk, un pateicoties plašajam preču sortimentam un pārstāvēto zīmolu klāstam, var piedāvāt arī variantus, piemērojot tieši mūsu prasībām. Beidzamais projekts, ko realizējām sadarbībā ar SGS Sistēmas, bija ERAF finansēta projekta ietvaros. Iepirkumā iegādājāmies profesionālo skaņas un gaismas tehniku koledžas Baltās zāles aprīkošanai – studentu “radošās laboratorijas” izveidei. Realizējot šo projektu esam nonākuši jaunā līmenī. Mums vairs nav jādodas uz noliktavām vai vajadzīgās iekārtas jāiznomā, tagad tās ir pieejamas uz vietas. Dažādās studiju programmās studējošie praksē apgūst iemaņas darbā ar jaunās paaudzes tehniku, paši saviem spēkiem apkalpo daudzveidīgos koledžas pasākumus un realizē savas radošās idejas. Konkurētspējīga cena, profesionalitāte un garantijas, ko nodrošina tiešie līgumi ar vadošajiem skatuves tehnoloģiju ražotājiem visā pasaulē, ir SGS Sistēmas stiprā puse. Strādājot ar Eiropas projektu finansējumu – droša sadarbība ir ļoti būtiska. "
Lasīt tālāk

Gita Seņka

Latvijas Kultūras koledžas direktora vietniece attīstības un starptautisko sakaru jautājumos
"Ar Normundu Eilandu esam pazīstami kopš SGS Sistēmas pirmsākumiem. Pateicoties Normundam un viņa komandai, man ir bijusi iespēja izmēģināt un pēc tam arī turpināt strādāt ar pasaules klases gaismas tehniku. Sadarbību vērtēju pozitīvi un noteikti to turpināšu, jo SGS Sistēmas speciālisti man ir palīdzējuši izvēlēties labāko un piemērotāko variantu no tā, ko biju izvēlējies es, kas ir nepieciešams leļļu teātrim. Ir nācies arī strīdēties, bet darbībā pārbaudītās iekārtas ir izrādījušās piemērotākās tieši mūsu teātra specifikai. Tāpēc, ja esmu strupceļā, ir vajadzīga atbilde vai steidzami jārisina kāda problēma ar gaismām, man ir kam padomu prasīt! Varu zvanīt SGS Sistēmas jebkurā laikā – man nekad nav atteikts. Arī SGS Sistēmas rīkotie semināri ir devuši daudz – uzzinu kādas ir tendences, kas jauns nozarē, varu aprunāties ar speciālistiem, apskatīt un pamēģināt gaismu iekārtas darbībā. Un svarīgi, ka SGS Sistēmas uz teātri atved arī demo iekārtas, varam tās izmēģināt tieši mūsu vidē un saprast – der mums, vai nē. SGS Sistēmas serviss ir ļoti labs un operatīvs. Varu pateikt tikai to labāko. "
Lasīt tālāk

Gvido Āboliņš

Latvijas Leļļu teātra apgaismošanas nodaļas vadītājs
"Ar SGS Sistēmas sadarbojamies jau vairākus gadus – viņi ir komplektējuši un piegādājuši audio tehnikas iekārtas koncertiem, lai pieslēgtos izbraukumos pie dažādām pultīm. Ar SGS Sistēmas komandu ir viegli komunicēt, jo šajā uzņēmumā viss ir sakārtots jau uzņēmuma vadības līmenī. Sakārtotību, kas valda uzņēmumā, raksturo piemēram SGS Sistēmas noliktava – tik perfekta kārtība nav redzēta neviena cita uzņēmuma noliktavā. SGS Sistēmas strādā uz ilgtermiņa attiecību veidošanu un uzturēšanu, nemēģina savu produkciju vienkārši ātri notirgot, vienmēr palīdz piemeklēt labākos risinājumus, ļauj izmēģināt un pārbaudīt dažādas tehniskās iespējas, atrast sev piemērotāko. Redzot to, cik daudz un apzinīgi strādā Normunds Eilands un viņa komanda, ir skaidrs, ka panākumi ir pelnīti un likumsakarīgi. Prieks, ka vienota attieksme un mērķi vieno visus SGS Sistēmas darbiniekus. Viņi ir profesionāļi ar cilvēcīgu attieksmi! "
Lasīt tālāk

Ivars Unda

grupas «Prāta Vētra» tūres menedžeris
"Es iepazinos ar Normundu Eilandu 1998. gadā un uzreiz novērtēju viņa profesionālo attieksmi un pieeju tirgum. Mums ir izveidojusies ļoti veiksmīga komerciāla sadarbība jau 16 gadu garumā un esmu pārliecināts, ka tā turpināsies vēl daudzus gadus uz priekšu! Mazā kompānija ir augusi, attīstījusies un kļuvusi par SGS Sistēmas, kas noticis arī pateicoties pūlēm un apņēmībai, ko Normunds ieguldījis mūsu produktu izplatības veicināšanā un marketingā. Normunds ir patiess godīga, kompetenta un zīmolam lojāla sadarbības partnera paraugs, un mēs esam ļoti lepni, ka tirgū mūs pārstāv SGS Sistēmas."
Lasīt tālāk

Alberico D'Amato

Clay Paky pārdošanas direktors
"Pienākuma apziņa un ar aizrautību veikts darbs apvienojumā ar augsta līmeņa tehnisko kompetenci veido stabilu pamatu ilgtermiņa sadarbībai. Konsultācijas, pasaules klases apmācības, tehniskais atbalsts un serviss, ko SGS Sistēmas nodrošina pilnīgi visiem saviem klientiem, garantē labāko iespējamo rezultātu un sadarbības pieredzi gala lietotājam. Mēs - kompānija MA Lighting - esam ļoti lepni, ka SGS Sistēmas ir mūsu izplatītājs Latvijā un Igaunijā."
Lasīt tālāk

Riku Kauppinen

Pārdošanas direktors MA Lighting International GmbH
"Ar SGS Sistēmas sadarbojamies jau no uzņēmuma pirmsākumiem, bet ar Normundu Eilandu bijām pazīstami jau agrāk. Pārsvarā iegādājamies gaismu tehniku, mazāk audio iekārtas – mikrofonus, statīvus u. c. Uzņēmuma darba stila atslēgas vārdi ir – precizitāte un atbildība. Normunds un viņa darbinieki neatsaka palīdzību arī ārpus darba laika, lai nodrošinātu nepieciešamo servisu. Lielākoties esam iegādājušies Clay Paky produkciju, arī Chauvet Pro LED gaismu tehniku, un līdz šim nav bijusi vajadzība pēc papildu palīdzības, jo tehnika strādā nevainojami. Mums nav šaubu, ka nepieciešamības gadījumā no SGS Sistēmas varam sagaidīt operatīvu reaģēšanu un risinājumus. SGS Sistēmas piedāvātās mācības esam izmantojuši mazāk, bet apmeklētos seminārus varam raksturot kā augsti profesionālus."
Lasīt tālāk

Agris Galiņš

SIA 3S valdes loceklis
"Ar SGS Sistēmas sākām strādāt Latgales vēstniecības GORS tapšanas laikā. Tas bija izaicinājumiem bagāts un riskants pirmais šāda veida un apjoma projekts Latvijas neatkarības atjaunošanas laikā. Varu teikt tikai lielu paldies SGS Sistēmas un visiem viņu darbiniekiem par ieguldījumu GORA tapšanā, arī viņi ir vieni no Latgales vēstniecības pamatakmens licējiem. Var daudz runāt par SGS Sistēmas profesionalitāti un servisu, ko gribētu dēvēt par cilvēciskumu. Tieši cilvēciskums viņus atšķir no tik daudziem citiem sadarbības partneriem, un ne tikai šajā jomā. SGS Sistēmas ir cilvēki, kuri vienmēr gatavi iedziļināties klienta vajadzībās, meklēt labāko risinājumu, atbildēt uz jautājumiem un izrādīt interesi arī pēc līguma saistību izbeigšanās. Varu teikt tikai labāko par viņu attieksmi pret klientiem uz sadarbības partneriem. Mūsu sadarbība turpinās arī pašlaik, un neesam viens par otru aizmirsuši. Lai gan labās lietas, protams, gribas paturēt tikai sev, tomēr SGS Sistēmas viennozīmīgi ieteiktu visiem kā uzticamu un profesionālu sadarbības partneri!""
Lasīt tālāk

Diāna Zirniņa

Latgales vēstniecības GORS vadītāja
"Ar SGS Sistēmas un Normundu Eilandu sadarbojamies jau sen. Gadu laikā esam iegādājušies daudzas no uzņēmuma pārstāvēto zīmolu audio iekārtām. Normundu Eilandu viennozīmīgi uzskatam par tirgotāju Nr. 1 Latvijā. Šo pozīciju nodrošina viņa uzņēmuma serviss, cenu politika un attieksme. SGS Sistēmas darba stilu raksturo pretimnākšana un spēja risināt problēmas kaut nakts vidū, ko ir arī nācies izmantot. Citu tirgotāju pakalpojumus izmantojam tikai gadījumos, ja SGS Sistēmas nepārstāv konkrēto mums nepieciešamo iekārtu. Ja kādu produktu Latvijā pārstāv vairāki uzņēmumi, viennozīmīgi sadarbībai izvēlamies SGS Sistēmas. Vēl jāpiebilst, ka tikai ar Normunda entuziasmu un piedāvāto servisu daudzi produkti, kas pasaulē nav tik izplatīti, Latvijā jau kļuvuši par tirgus standartu."
Lasīt tālāk

Kaspars Kāpostiņš

SIA KM Sound direktors un īpašnieks
"Ar SGS Sistēmas sadarbojamies jau 12 gadu – no brīža, kad sāku strādāt Limbažu kultūras namā. Esam no šī uzņēmuma iegādājušies skatuves konstrukcijas un mehānismus, gaismas un skaņas aparatūru. Lielākais pasūtījums bija pēc kultūras nama renovācijas, kad SGS Sistēmas projektēja un uzstādīja jaunus skatuves iekares mehānismus un aparatūru. Ikvienas nepieciešamības gadījumā Normunds kopā ar attiecīgās sfēras speciālistiem brauc pie mums, iedziļinās situācijā, palīdz izvērtēt visas mūsu vajadzības, sagatavo piemērotu piedāvājumu, paši piegādā un uzstāda aparatūru.  Zinu, ka uz SGS Sistēmas varu paļauties un ka viņu vārds ir kvalitātes garantija. Kopš strādājam ar šo uzņēmumu gandrīz vairs neizmantojam citu uzņēmumu pakalpojumus. Mēs kā nekomerciāla iestāde ļoti novērtējam ne tikai SGS Sistēmas profesionalitāti, bet arī elastīgo cenu politiku, pretimnākšanu un spēju piedāvāt alternatīvus risinājumus!"
Lasīt tālāk

Sandra Mieze

Limbažu kultūras nama direktore
"Sadarbībā ar SGS Sistēmas esam rīkojuši mācību seminārus Latvijas kultūras namu tehniskajiem darbiniekiem par aktualitātēm audiovizuālās tehnikas jomā, kā arī par skaņu un gaismu aparatūras izmantošanas nosacījumiem. Semināru apmeklētāji šos seminārus novērtēja ļoti pozitīvi – tie bija noderīgi nozares speciālistiem, jo sniedza gan aktuālāko informāciju, gan jaunas praktiskās iemaņas. Esam patiesi apmierināti ar sadarbību – vērtējam to kā pozitīvu un konstruktīvu un ceram uz kopējiem projektiem turpmāk."
Lasīt tālāk

Līga Ribicka

Latvijas Nacionālā kultūras centra Tautas mākslas nodaļas vadītāja
"Ar SGS Sistēmas pirmā sadarbība izveidojās pirms dažiem gadiem, kad no viņiem iegādājāmies automātisko signāla lokalizācijas sistēmu Stagetracker FX, kas vēl joprojām ir vienīgais šāda veida skaņas aprīkojums Latvijā un Baltijā. SGS Sistēmas šo aprīkojumu piegādāja, uzstādīja un veica darbinieku apmācību. Sadarbību turpinām arī pašlaik. SGS Sistēmas ir profesionāli, atbildīgi, uzticami un kārtīgi sadarbības partneri. Summējot visu augstāk minēto, viņi ir DROŠI.  Strādājot ar viņiem, ir pilnīgi skaidrs, ka viss tiks izdarīts precīzi, vienmēr īstajā laikā un vietā. Novērtējam arīdzan uzņēmuma elastību – Normunds un viņa darbinieki ir atsaucīgi un gatavi risināt problēmas vai neskaidrības jebkurā diennakts laikā."
Lasīt tālāk

Gints Rutks

Latvijas Nacionālā teātra skaņu režisors
"Strādāt ar SGS Sistēmas ir tikpat dabiski un brīvi kā elpot. Uzņēmums pārstāv izcilus pasaules zīmolus, un viņu piedāvātajam servisam nav līdzvērtīga Latvijā. SGS Sistēmas organizētās apmācības un semināri vienmēr ir teicami organizēti un aptver konkrētā brīža aktualitātes. Uzņēmumā strādā neapšaubāmi profesionāļi visās sfērās – gan ar gaismas, gan skaņas aparatūru, gan skatuves mašinēriju! Viņi strādā ātri, profesionāli un saprotami, un servisu vienmēr var raksturot kā izcilu. SGS Sistēmas neapšaubāmi ir labākie sadarbības partneri kādi mums bijuši šajā tirgū."
Lasīt tālāk

Edmunds Verners Zazerskis

SIA UBS vadītājs un īpašnieks
"Savu sadarbību ar SGS Sistēmas sākām 2009. gadā Latgales vēstniecības GORS būvprojekta sagatavošanas laikā. Mūsu sadarbību vienā vārdā varētu raksturot kā produktīvu. Darba laikā mēs un visi projektā iesaistītie apakšuzņēmēji saņēmām profesionālas un plašas konsultācijas, kas tika sniegtas, raugoties pāri šaurai SGS Sistēmas komerciālai ieinteresētībai, bieži vien pat pretēji tai. Uzņēmums SGS Sistēmas un tās darbinieki ir profesionāļi, kuriem kopējā projekta iznākums un gala rezultāts – mākslinieciskās iespējas un publikas drošība ir daudz svarīgāks par vienkāršu produktu tirdzniecību. Šis uzņēmums savu jomu pārzina principiāli un dziļi. Daudzi tehniskie risinājumi tika paredzēti un projektā iekļauti jau ļoti laicīgi, kas arī noteica veiksmīgu gala rezultātu, par ko tiek saņemtas labas atsauksmes no tehniskajiem darbiniekiem un nozares profesionāļiem. SGS Sistēmas kā atbildīgu un uzticamu sadarbības partneri pilnīgi noteikti varu ieteikt visiem, kam rūp kvalitatīvs rezultāts."
Lasīt tālāk

Uldis Balodis

Vizuālās modelēšanas studijas arhitekts, Latgales vēstniecības GORS būvprojekta vadītājs

Apbalvojumi