Par mums

Esiet sveicināti SGS Sistēmas mājaslapā!

SGS Sistēmas ir «vienas pieturas» uzņēmums, kas piedāvā tehnisko risinājumu klāstu jebkurai publiskai Telpai un Notikumam, neatkarīgi no to apjoma un nozīmīguma.

Uzņēmuma dibinātāji ir divi enerģiski savas jomas profesionāļi, kas savu daudzpusīgo pieredzi šovbiznesā ir ieguvuši daudzu gadu laikā.

Darbības jomas:

  • profesionālo audio, apgaismojuma un skatuves mašinērijas iekārtu un aprīkojuma vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība;
  • tehnisko projektu izstrāde, instalācija un uzraudzība;
  • iekārtu remonts, apkope un lietotāju apmācība.

Mēs esam ­­pasaulē vadošo izklaides industrijai ražojošo uzņēmumu ekskluzīvais pārstāvis Latvijā, kas mūsu klientiem nozīmē iespēju izvēlēties labāko no 40 ražotāju piedāvājuma – inovatīva, kvalitatīva un ilgtermiņā vērtīga skatuves aprīkojuma un tehnoloģiskajiem risinājumiem, ko atzinīgi novērtējuši gan šovbiznesa nozares profesionāļi, gan pasaulē atpazīstamas skatuves personības.

Vīzija
Mūsu izaicinājums un apņemšanās ir būt labākajiem nozarē, saglabājot līdera pozīcijas ilgtermiņā, kas ir iespējams nepārtraukti pilnveidojoties, izprotot klientu vajadzības un piedāvājot tām atbilstošus, augstvērtīgus risinājumus.

Misija
Mūsu misija ir ieguldīt savu pieredzi un zināšanas, lai celtu klientu informētības līmeni par pasaules līmeņa skatuves tehnoloģijām un to pielietojumu publiskajās telpās us notikumos.

Vērtības
Mēs esam «vienas pieturas», nevis «vienas dienas» uzņēmums. Mūsu vērtības ir cilvēks un atbildība par mums uzticēto.

Pieredze
Uzņēmuma pastāvēšanas laikā, esam realizējuši simtiem vērienīgu un izaicinošu projektu Latvijā un ārpus tās. Mūsu klientu vidū ir uzņēmumi, kas nodrošina vietējas un starptautiskas nozīmes koncertu, šovu, konferenču tehnisko atbalstu, gan labākās Latvijas koncertzāles, teātri, muzeji, konferenču centri, gan mūziķi, kultūras nami un valsts pārvaldes institūcijas.

Mums rūp rezultāts. Iespēja būt klāt procesos, kur rodas Notikums, ir mūsu virzītājspēks, tāpēc esam apņēmības pilni sniegt iespējami labāko risinājumu ik reizi. 

Katrs veiksmīgi realizēts projekts mūs iedvesmo, padara vēl zinošākus un pieredzes bagātākus. 

Paldies, ka palīdzat augt kopā ar Jums!