Privātuma politika

Spēkā no 24.05.2018

Pirms tīmekļa vietnes izmantošanas, lūdzam rūpīgi iepazīties ar SGS Sistēmas Privātuma politiku. Izmantojot tīmekļa vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat šai politikai.

Datu pārzinis un informācijas vākšana

Šī tīmekļa vietne pieder, un to pārvalda SIA SGS Sistēmas, reģ. nr. 40003472146, juridiskā adrese: Plēnes iela 4, Rīga, LV 1046, saukts – Datu pārzinis, info@sgssistemas.lv, tālr. 67 607 133.

Datu pārzinis nosaka personas datu apstrādes nolūkus un līdzekļus, rūpējas par vietnes apmeklētāju privātumu, personas datu tiesisku apstrādi un aizsardzību, ievērojot Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un citus normatīvos aktus, ja tādi ir piemērojami datu apstrādei.

INFORMĀCIJAS VĀKŠANA UN APSTRĀDĀTO DATU VEIDS

SGS Sistēmas var apkopot un apstrādāt sekojošus datus:

 • informāciju, ko jūs sniedzat, reģistrējoties mūsu pakalpojumiem vai tos izmantojot (piemēram, vārds, uzvārds, e-pasta adrese, pasta adrese);
 • informāciju, kas tiek ievākta ar sīkdatnēm, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni www.sgssistemas.lv (piemēram, lietotās ierīces veids, IP adrese, izmantotā pārlūkprogramma, ģeogrāfiskā atrašanās vieta).

KĀDIEM MĒRĶIEM MĒS IZMANTOJAM IEVĀKTOS DATUS?

Jūsu personas datus mēs izmantojam, lai:

 • nodrošinātu jūsu ierīcei, ekrāna izmēram un pārlūkprogrammai vispiemērotāko mūsu interneta tīmekļa vietnes apskati un tehnisko risinājumu;
 • pielāgotu jūsu interesēm atbilstošu tīmekļa vietnes saturu;
 • veidotu vietnes apmeklējuma statistiku;
 • atbildētu uz jūsu informācijas pieprasījumiem;
 • nosūtītu jums jaunumus un citu mārketinga informāciju kurai esat pieteicies.
Personas datu apstrāde

Personas dati tiek apstrādāti izmantojot mūsdienu tehnoloģijas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un SGS Sistēmas rīcībā esošos finansiālos un tehniskos resursus. 

Personas datu apstrādes tiesiskais pamats:

 • saskaņā ar Klienta (datu subjekta) piekrišanu;
 • līguma noslēgšanai un izpildei;
 • likumīgās (leģitīmās) interesēs, lai realizētu no SGS Sistēmas un Klienta starpā pastāvošajām saistībām vai noslēgtā līguma, vai likuma izrietošas SGS Sistēmas leģitīmās (likumīgās) intereses.

SGS Sistēmas likumīgās (leģitīmās) intereses ir:

 • veikt komercdarbību un nodrošināt efektīvus uzņēmuma pārvaldības procesus;
 • novērst nepamatotus finansiālus riskus savai komercdarbībai;
 • saglabāt Klientu pieteikumus un iesniegumus par preču pirkumu un pakalpojumu sniegšanu, citus pieteikumus par tiem, t.sk., kas veikti interneta tīmekļa vietnē;
 • analizēt SGS Sistēmas interneta tīmekļa vietnes darbību un ieviest uzlabojumus;
 • veikt darbības Klientu noturēšanai;
 • reklamēt savas preces un pakalpojumus, nosūtot komerciālus paziņojumus;
 • nosūtīt ziņojumus par līguma izpildes gaitu;
 • veikt Klientu aptaujas par precēm un pakalpojumiem un to lietošanas pieredzi;
 • nodrošināt korporatīvo pārvaldību, finanšu un biznesa uzskaiti un analītiku;
 • nodrošināt un uzlabot pakalpojumu kvalitāti;
 • informēt sabiedrību par savu darbību.

Kvalitatīvākai saziņas nodrošināšanai ar Klientu (datu subjektu), SGS Sistēmas var pilnvarot sadarbības partnerus, atsevišķu pakalpojumu sniegšanai, (piemēram, informācijas izsūtīšana, datu uzglabāšana). Ja šo uzdevumu izpildei tie apstrādā SGS Sistēmas rīcībā esošos klientu personas datus, šie sadarbības partneri ir uzskatāmi par SGS Sistēmas Datu apstrādes operatoriem (apstrādātājiem), un SGS Sistēmas uzdevumā ir tiesīgi apstrādāt Klientu (datu subjektu) personas datus tādā apmērā, kā tas nepieciešams šo darbību veikšanai, kā arī nodrošina personas datu apstrādes un aizsardzības prasību izpildi saskaņā ar likumdošanā noteiktajiem tiesību aktiem un SGS Sistēmas prasībām, un neizmantojot personas datus citos nolūkos.

Personas datu glabāšana. SGS Sistēmas glabā un apstrādā personas datus, kamēr pastāv vismaz viens no šiem kritērijiem:

 • tik ilgi, kamēr ir spēkā ar Klientu noslēgtais līgums;
 • kamēr ārējos normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā SGS Sistēmas vai Klients var realizēt savas leģitīmās intereses;
 • kamēr kādai no pusēm pastāv juridisks pienākums datus glabāt;
 • kamēr ir spēkā personas piekrišana attiecīgai personas datu apstrādei.
Sīkdatņu politika

KAS IR SĪKDATNES UN KĀ TĀS DARBOJAS?

Sīkdatne ir teksta fails, ko vietne nosūta uz apmeklētāja datoru vai citu internetam pieslēgtu ierīci, lai identificētu apmeklētāja pārlūkprogrammu vai pārlūkprogrammā saglabātu informāciju vai iestatījumus un pēc tam atpazītu un atbilstoši reaģētu.

KĀDAS SĪKDATNES MĒS IZMANTOJAM

Lai uzlabotu SGS Sistēmas tīmekļa vietnes funkcionalitāti, vietnē tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Sesijas sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ļauj lietotājiem pārskatīt vietni un izmantot tās funkcijas. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevarēs pilnvērtīgi darboties, piemēram, nevarēsiet lejuplādēt failus un nosūtīt pieprasījumus. Šīs sīkdatnes tiek glabātas līdz brīdim, kad tiek aizvērta tīmekļa pārlūkprogramma.

Pastāvīgās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes palīdz vietnei atcerēties jūsu izdarītās izvēles, lai tādējādi nodrošinātu jums nepieciešamo funkcionalitāti nākamajā apmeklējuma reizē. Piemēram, ļauj atcerēties jūsu iestatījumus – izvēlēto valodu. Sīkdatnes glabāšanas laiks vietnes apmeklētāja iekārtā atkarīgs no sīkdatnes veida.

Analītiskās sīkdatnes (neobligātās). Analītiskās sīdatnes ievāc informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni – piemēram, kāds saturs jūs interesē, kad pārlūkojat mūsu vietni. Tas palīdz mums uzlabot vietnes funkcionalitāti, piedāvāt lietotājiem pakalpojumus un funkcijas, kas visvairāk atbilst viņu vajadzībām. Šīs sīkdatnes saskaņā ar mūsu norādījumiem var nodrošināt pilnvarotas trešās personas, piemēram, Google Analytics.  Iegūtā informācija ir anonīma un netiek saistīta ar personas datiem.

Mērķēšanas sīkdatnes (neobligātās). Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai apkopotu informāciju par tīmekļa vietnēm, kuras Jūs apmeklējat un piedāvātu tieši uz jūsu interesi balstītus piedāvājumus no mūsu tīmekļa vietnes. Šīs sīkdatnes lietotāja gala iekārtā tiek uzglabātas pastāvīgi, tās saskaņā ar mūsu norādītajiem mērķiem pārvalda trešā persona, piemēram, Google Adwords.

Jūsu tiesības

Datu apstrādes juridiskais pamats ir Jūsu piekrišana, kuru Jūs varat atcelt jebkurā laikā.

Sīkdatņu atspējošana. SGS Sistēmas izmantotās sīkdatnes nesatur tīmekļa vietnes apmeklētāja personas datus un tās nevar izmantot vietnes apmeklētāja personības identificēšanai. Tomēr, ja vēlaties ierobežot (neatļaut) sīkdatņu saglabāšanu savā gala iekārtā vai dzēst tajā jau saglabātas sīkdatnes, to iespējams izdarīt mūsu tīmekļa vietnē izvietotajā logā.

Atjaunot sīkdatņu uzstādījumus

​Spiežot Piekrītu Jūs apstiprināsiet visu sīkdatņu izmantošanu, spiežot Nepiekrītu, vietnē netiks ielādēts kods, kas atļauj neobligāto sīkdatņu izmantošanu.

No sīkdatņu izmantošanas jūs varat atteikties arī, mainot iestatījumus savā tīmekļa pārlūkprogrammā. 

Ja nepiekrītat atsevišķu sīkdatņu izmantošanai, jūs varat tās dzēst šeit:

Vairāk par sīkdatnēm, lasiet šeit:  http://www.allaboutcookies.org

Datu atjaunināšana. Ja vēlaties labot vai pārskatīt mums sniegtos personas datus, lūdzam sūtīt informāciju uz e-pastu: marketing@sgssistemas.lv

Komerciālo paziņojumu saņemšanas atspējošana. No turpmākas komerciālo paziņojumu saņemšanas jūs varat atteikties kādā no veidiem:

 • nosūtot atteikuma e-pastu uz adresi: marketing@sgssistemas.lv;
 • SGS Sistēmas birojā – Rīgā, Plēnes ielā 4;
 • izmantojot komerciālā paziņojumā paredzēto automatizēto iespēju atteikties no turpmāku paziņojumu saņemšanas, noklikšķinot uz atteikšanās norādes attiecīgā komerciālā (e-pasta) beigās.
Datu drošība

SGS Sistēmas aizsargā jūsu personas datus, izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, ņemot vērā pastāvošos privātuma riskus un saprātīgi pieejamos organizatoriskos, finansiālos un tehniskos resursus, tajā skaitā izmantojot šādus drošības pasākumus:

 • datu šifrēšanu, pārraidot datus (SSL šifrēšana);
 • ugunsmūri;
 • ielaušanās aizsardzības un atklāšanas programmas.

Šī Privātuma politika neattiecas uz citām tīmekļa vietnēm, uz kurām jūs varat nokļūt caur mūsu vietni, tāpēc, lai iegūtu plašāku informāciju par datu apstrādes mērķiem, apjomu un tālāku jūsu personas datu izmantošanu, lūdzam skatīt attiecīgā pakalpojuma sniedzēja sniegto informāciju par datu aizsardzību.

SGS Sistēmas ir tiesības veikt izmaiņas Privātuma politikā, publicējot tās aktuālo versiju šajā tīmekļa vietnē.