Ventspils Kultūras centrs

Viena no pirmajām grandMA3 pultīm ceļo uz Ventspili

 

2018. gada septembris

Ventspils Kultūras centrs ir viena no daudzfunkcionālām kultūras institūcijām, kas Ventspils pilsētas domes uzdevumā pilsētā nodrošina kultūras dzīvi.

Viena no centra prioritātēm ir amatiermākslas attīstības nodrošināšana, kas veiksmīgi tiek realizēta. Par to liecina fakts, ka Ventspils Kultūras centrā mājvietu raduši 54 dažādi kolektīvi – kori, folkloras kopas, deju kolektīvi, vokāli instrumentālie ansambļi, pūtēju orķestri, dažādu tautību dziesmu ansambļi, teātris u.c. Katrs no kolektīviem nodrošina augstvērtīgu māksliniecisko sniegumu un dalību dažādos pasākumos, un veicina regulāru pilsētas iedzīvotāju iesaisti kultūras dzīves veidošanā.

Otra Ventspils Kultūras centra prioritāte ir pasākumu daudzveidības un to pieejamības nodrošināšana ikvienam, atbilstoši izveidotās norises vietās visā pilsētā, tādās kā – Rātslaukums, Ostas promenāde, Reņķa dārzs, Dzirnavu un Tirgus laukums, kas piemērotas centra organizētajiem lielformāta pasākumiem (Ventspils pilsētas svētki, Jūras svētki, Kurland Bike Meet u.c.). Savukārt Ventspils Kultūras centra telpās notiek ne tikai dažādi koncerti, tematiskie pasākumi, bet arī semināri un konferences.

Lai arī turpmāk kultūras aktivitātēm tiktu nodrošināta mūsdienīga tehniskā bāze, Ventspils Kultūras centrs izvēlējās MA Lighting jaunākās paaudzes skatuves apgaismojuma vadības sistēmu grandMA3, kas šobrīd ir nozares hits – gaismas dizaina speciālistu viena no gaidītākajām profesionālajām iekārtām.

Ažiotāža ap grandMA3 ir izveidojusies, pateicoties tā veiksmīgajam priekštecim grandMA2, ko gaismu šovu vadīšanai izvēlas gaismu inženieri visā pasaulē. Ne mazāk svarīgs ir arī iekārtas ražotāja – MA Lighting pieteikums, ka grandMA3 ir nozīmīgs solis uz priekšu veiktspējas un funkcionalitātes ziņā.

Ventspils Kultūras centrs šobrīd ir otrā kultūras iestāde Latvijā, kas var lepoties ar tik mūsdienīgu gaismas vadības iekārtu. To darbībā apgūt palīdzēja SGS Sistēmas speciālisti.

Uzstādītā tehnika:

  • 1 x MA Lighting grandMA3 Light – skatuves apgaismojuma vadības pults

 

 


 

 

Gads2018