SIA GaCo

Cienījams papildinājums GaCo nomas iekārtu arsenālam 

 

2019. gada 20. septembris

SIA GaCo vārds pasākumu industrijas cilvēkiem Latvijā nav svešs. Uzņēmums tirgū darbojas jau kopš 1997. gada, ir specializējies korporatīvo pasākumu tehniskā nodrošinājuma sniegšanā, kas dažkārt ir daudz komplicētāks un sarežģītāks darbs, kā uzbūvēt skatuvi kādas koncerttūres ietvaros, atbilstoši  tehniskā raidera prasībām.

Pieredze ir uzkrāta. Tikai 2019. gadā uzņēmuma apkalpoto pasākumu sarakstā ietilpst gan festivāli iNovuss2019, Summer Sound, Positivus, gan Rīgas svētki, Dabas koncertzāle, TET Riga Marathon, vērienīgi korporatīvie pasākumi u.c.  Arī radošo personību izcilības balvas Lauru LaPPA, ko nozares labākajiem ik gadu pasniedz Latvijas producentu asociācija (LaPPA), ir apliecinājums GaCo komandas profesionalitātei. Šogad tās saņemtas nominācijās "Izcila pasākumu gaisma" un "Izcila pasākumu skaņa”, un svinīgā pasākumā tika pasniegtas jaunatvērtajā daudzfunkcionālā kultūras centrā Hanzas Perons, kas jau kļuvis par iecienītu pasākumu norises vietu. 

Izvēloties GaCo kā vienu no sadarbības partneriem, Hanzas Perons izvirzīja prasību nodrošināt apskaņošanu visās trijās zālēs, kuras atkarībā no pasākuma scenārija, izmantojot mobilās sienas iespējams sadalīt divās zālēs vai vienā garā z – 1230 m2 platībā. Katrā zāle izveidots viss nepieciešamais pilnvērtīga pasākuma norisei, netraucējot citās zālēs notiekošo.

Šo specifisko vajadzību nodrošināšanai tika piedāvātas Clair Brothers kiT Curve 12+ akustiskās sistēmas ar izcilu skaņas kvalitāti un veiktspēju, kas paredzētas lietošanai vienotā sistēmā lielu platību apskaņošanai un mazākās telpās, izmantojot atsevišķas akustiskās sistēmas vienības. Sākotnēji  Curve 12+ demo komplekts tika testēts Hanzas Peronā un tas bija vēl viens apstiprinājums tam, lai GaCo pieņemtu lēmumu par tā iegādi, ko nodrošināja SGS Sistēmas.

Izklaides industrija attīstās. Pasākumu organizētāji un apmeklētāji Latvijā kļūst arvien prasīgāki, tāpēc esam gandarīti, ka turpmāk GaCo apkalpotajos pasākumos klienti varēs novērtēt leģendārā amerikāņu skaņas pastiprināšanas novatora Clair Brothers radīto akustisko sistēmu izcilo veiktspēju.

Piegādātās iekārtas:

  • 10 x     ClairBrothers kiT Curve 12+ – akustiskās sistēmas;
  • 2 x       ClairBrothers kiT 12+ (94) – akustiskās sistēmas;
  • 4 x       Clair Brothers kiT-Sub+ – akustiskās sistēmas;
  • 4 x       Clair Brothers kiT-Sub Mini+ – akustiskās sistēmas.

 

Gads2019