SIA 3S

3S pievienojas Clay Paky un grandMA2 lietotāju saimei

 

2016. gada janvāris

SIA 3S ir viens no pieredzes bagātākajiem nozares uzņēmumiem Latvijā, kas nodarbojas ar profesionālās  apskaņošanas tehnikas, skatuves apgaismojuma tehnikas un skatuves konstrukciju īri, kas nepieciešama, lai tehniski nodrošinātu koncertus, šovus, korporatīvos un citus pasākumus.

SGS Sistēmas ar šo uzņēmumu saista ilggadēja sadarbība. 3S ir viens no SGS Sistēmas klientiem, kas ik gadu pilnveido savu tehnisko aprīkojumu, lielu vērību veltot iekārtu kvalitātei, funkcionalitātei un atpazīstamībai pasaules tirgū. 

2014. gadā SGS Sistēmas piegādāja 3S sešpadsmit Clay Paky Sharpy koncentrētā stara efektstarmešus, kas uzreiz pēc to pirmās prezentācijas tika atzīti par "industrijas standartu” visā pasaulē. Šobrīd tirgū ir pieejami simtiem šī produkta pakaļdarinājumu, taču 3S vadība pieņēma lēmumu iegādāties aprīkojumu, kas atbilst koncertturneju apkalpojošo gaismu mākslinieku tehniskajām prasībām, nevis pirkt Ķīnā ražotu prožektora kopiju.

Nākamais nozīmīgākais gaismu iekārtu papildinājums sekoja 2015. gadā, kad uzņēmums iegādājās sešpadsmit Clay Paky Mythos kustību efektstarmešus. Tam sekoja nepieciešamība pēc jaunas, nākotnes prasībām atbilstošas apgaismojuma vadības pults iegādes.

Un tā, 2016. gada sākumā SIA 3S valdes loceklis, apgaismojuma nodaļas vadītājs Agris Galiņš pieņēma lēmumu iegādāties MA Lighting grandMA2 apgaismojuma vadības pulti, kas ir viena no plašāk pielietotajām apgaismojuma vadības sistēmām pasaulē.  Pateicoties sistēmas plašajām tīkla komutācijas iespējām, darbības drošībai un teicamai dublēšanas (backup) funkcijai, grandMA2 ir gaismu režisoru izvēle Nr. 1 visos pasaules lielākajos šovos, – sākot no Olimpisko spēļu ceremonijām un Eirovīzijas dziesmu konkursa, līdz pasaules vadošo mākslinieku koncertu turnejām.  

Piegādātā tehnika:

  • 1 x MA Lighting grandMA2 Light  – apgaismojuma vadības pults
  • 16 x Clay Paky Sharpy – kustību efektstarmeši
  • 16 x Clay Paky Mythos – kustību efektstarmeši
  •  60 x Chauvet ColorDash Batten Quad 6 – LED starmeši
Gads2016