LR Tieslietu ministrija

Tieslietu ministrijai jaunu konferenču un diskusiju sistēma 

 

2017. gada septembris

SGS Sistēmas piedalījās LR Tieslietu ministrijas izsludinātajā iepirkumā “Skaņas pastiprināšanas sistēmas iegāde, uzstādīšana”, kā rezultātā, ieguva tiesības piegādāt un uzstādīt konferenču/sanāksmju zāles diskusiju un skaņas pastiprinošo iekārtu sistēmu.

Kad runa ir par publisku paziņojumu veikšanu konferencēs, semināros un sanāksmēs, runātais vārds būs spēcīgs tikai tad, ja tas būs saprotams. Tādēļ mūsdienīgu tehnoloģiju klātbūtne ir neatņemama sastāvdaļa.

LR Tieslietu ministrijas konferenču zāle tika aprīkota ar mūsdienīgu diskusiju sistēmu – Beyerdynamic Orbis, kas ir funkcionāla un vienkārša ekspluatācijā.

Orbis konferenču sistēmā ir apvienots – gaumīgs dizains, neuzkrītoša iespēja to integrēt mēbelēs un mūsdienīga, kvalitatīva – Revoluto tehnoloģija, kas pateicoties integrētām mikrofonu kapsulām rada tā saukto koridora raksturpazīmi un nodrošina spēcīgu balss skanējumu.

Diskusiju sistēmas komplektā ietilpst Classis RM 31 Q Revoluto tehnoloģijas mikrofoni, kas piemēroti kā apaļā galda sarunām, tā skatuvei un televīzijas/video konferencēm. Diapazonā līdz diviem runātājiem, šī mikrofona lietotāji var brīvi kustēties, t.i., drīkst piecelties vai sēdēt, pieliekties tuvāk mikrofonam vai nost no tā. Par RM 31 Q mikrofona gatavību darbam liecina sarkans LED gredzens, kas iedegas uz tā pamatnes.

Papildus diskusiju sistēmai, LR Tieslietu ministrijai tika piegādāta arī Turbosound akustiskās sistēmas un centrālais sistēmas vadības procesors.

Uzstādītā tehnika:

  • 1 x Beyerdynamic Orbis CU – diskusiju sistēmas centrālā vadības iekārta;
  • 1 x Beyerdynamic Orbis MU 23 – vadītāja darba stacija;
  • 15 x Beyerdynamic Orbis MU 21– delegātu darba stacijas;
  • 16 x Beyerdynamic Classis RM 31 Q – darba staciju mikrofoni;
  • 2 x Beyerdynamic TG 500 – bezvadu mikrofoni;
  • 2 x Turbosound iP2000 – akustiskās sistēmas.
Gads2017