Radisson Blu hotel Latvija Konferenču & pasākumu centrs

Viesnīcas Konferenču & pasākuma centra tehniskā aprīkojuma modernizēšana

 

2017. gada augusts

Viesnīca celta 1979. gadā. Tās sākotnējais nosaukums bija Intūrists, vēlāk tā tika pievienota Reval Hotel viesnīcu tīklam un pārdēvēta par Reval Hotel Latvija. No 1999. līdz 2001. gadam viesnīcā tika veiktas vērienīgas pārbūves, bet 2004. gadā tika piebūvēts jauns korpuss. 2010. gadā notika Reval Hotels zīmolu maiņa visā Baltijā, kā rezultātā viesnīcai tika dots jauns nosaukums – Radisson Blu Hotel Latvija

Radisson Blu Hotel Latvija atrodas Rīgas biznesa un iepirkšanās centrā, un pilsētas viesiem piedāvā ne tikai komfortablas istabas, dažādas izklaides iespējas un neaizmirstamu panorāmas skatu uz pilsētu no 26. stāva, bet, pateicoties Baltijā nozīmīgākajam Konferenču un biznesa centram, kas izvietots viesnīcas 2. stāvā, nodrošina arī biznesa iespējas.

Daudzfunkcionālās konferenču telpas ar kopējo ietilpību līdz pat 2 500 personām un 16 dažādas ietilpības zālēm ir ideāli piemērotas gan starptautiska mēroga pasākumiem, gan privātu un korporatīvu pasākumu rīkošanai. Katra no telpām ir aprīkota ar jaunākajām audiovizuālajām tehnoloģijām, te ir pieejami pakalpojumi veiksmīgai pasākumu norisei.

2017. gada vasarā vienlaicīgi ar citiem rekonstrukcijas darbiem, viesnīcas Konferenču un biznesa centrā tika modernizēts arī pasākumiem un konferencēm nepieciešamais aprīkojums. Turpinot iepriekš uzsākto sadarbību, projekta realizācija tika uzticēta mums, par ko esam gandarīti.

Projekta ietvaros tika piegādātas un uzstādītas Miloš alumīnija kopnes gaismas, dekorāciju un audumu iekāršanai, firmu Chauvet un Philips Selecon prožektori, kas būs ērti lietošanai ikvienā no viesnīcas konferenču zālēm. Savukārt, ar Chauvet LED prožektoriem telpām turpmāk būs iespējams piešķirt klienta izvēlētās korporatīvās krāsas.

Mums ir svarīgi, lai aprīkojums klientam kalpotu efektīvi, tāpēc projekta noslēgumā notika divu dienu apmācības tehniskajam personālam darbam ar jauno MA Lighting dot2 Core apgaismojuma vadības pulti. Apmācības vadīja mūsu uzņēmuma apgaismojuma speciālists Jurijs Fjodorovs.

Uzstādītā tehnika:

  • 1 x MA Lighting dot2 Core – apgaismojuma vadības pults;
  • 48 x Chauvet Colordash Batten Quad 6 – LED prožektori;
  • 10 x Strand Lighting DIM 1 – jaudas regulatori;
  • 4 x Selecon Rama F 150 – freneļa lēcas prožektori;
  • 4 x Selecon Acclaim F – freneļa lēcas prožektori;
  • 2 x Selecon SPX 15 - 35 – profilējamie prožektori;
  • 133 m Miloš – alumīnija kopnes.

 

 

Gads2017