SIA GaCo

GaCo papildina skatuves mašinērijas arsenālu 

 

2018. gada jūlijs

Koncertu un pasākumu apskaņošanas, gaismas un skatuves iekārtu īres uzņēmums SIA GaCo ir viens no pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem – nozarē jau kopš 1997. gada. Uzņēmums nodrošina tehnisko atbalstu korporatīvajos pasākumos un pasaules mēroga koncertos Latvijā un ārpus tās. GaCo savu pieredzi krājis gadiem un var lepoties ar sadarbību tādos projektos, kā: Positivus un Summer Sound; mūziķu un grupu koncertos – Gogol Bordello, Rag’n’Bone Man, Imany, Macy Gray, James, Biffy Clyro, Muse, Dons, Labvēlīgais Tips Arēnā Rīga, kā arī Rīgas svētkos 11. novembra krastmalā u.c.   

Ir tikai likumsakarīgi, ka GaCo regulāri pilnveido savu īres iekārtu arsenālu ar jaunāko pasaulē pieejamo skatuves tehnisko aprīkojumu, lai izmantojot modernās tehnoloģijas spētu nodrošināt tehnisko atbalstu visprasīgākajiem māksliniekiem un pārsteigtu pasākumu apmeklētājus.

2018. gadā uzņēmums iegādājās Chain Master izstrādātās BGV-D8 Plus drošības klases elektriskās ķēžu vinčas, kuru raksturlielumi ir – paaugstināta drošība, elastība un efektīva takelāža kompleksām slodzēm. GaCo izvēlējās vinčas ar 24 m garu ķēdi un celtspēju 500 kg, kas skatuves konstrukcijas, dekorācijas un aparatūru spēj pacelt līdz pat 23.5 m augstumā.

Chain Master skatuves mašinērijas produkti ir droši un profesionāļu atzīti visā pasaulē un elektriskās ķēžu vinčas ir tikai daļa no plašā sortimenta. Taču der atzīmēt, ka jaudīgākās no tām – Jumbo Lift spēj pacelt pat līdz 12 000 kg smagu kravu.

Piegādātā tehnika:

  • 24  x ChainMaster BGV-D8+ 500kg, 24 m –  elektriskās ķēžu vinčas

 

 

Gads2018