SIA 3S

Iespaidīgs LED efektprožektoru papildinājums 3S noliktavā​

 

2019. gada marts

3S ir pieredzes bagāts uzņēmums un SGS Sistēmas ilggadējs sadarbības partneris, kas specializējies pilna servisa tehniskā nodrošinājuma sniegšanā dažāda mēroga koncertos, izstādēs, festivālos, korporatīvajos u.c. pasākumos, kur nepieciešams profesionāls tehniskais atbalsts un risinājumi.

Pielāgojoties tirgus prasībām, uzņēmums regulāri papildina savu nomas tehnikas klāstu ar atbilstošām skaņas un gaismu iekārtām, īpašu vērību pievēršot zīmola uzticamībai, iekārtu veiktspējai un kvalitātei.

Uzņēmuma konkurētspējas paaugstināšanai, ar to saprotot iespēju vienlaikus spēt apkalpot 2-3 nelielus pasākumus, kā arī spēju sniegt tehnisko atbalstu gadījumos, kad skatuves dizains pieprasa liela daudzuma viena veida iekārtas, 3S vadība nolēma papildināt gaismu tehnikas nomas klāstu.

Veicot tirgus izpēti, galvenās prasības bija: spot tipa kustību efektprožektors ar LED gaismas elementu, kam ir iespējami lielāka gaismas atdeve, neliels svars un gabarīti, kā arī konkurētspējīga cena iegādājoties lielu apjomu iekārtu.

Lai gan Latvijas pasākumu tehniskā nodrošinājuma nomas tirgū valda sīva konkurence un bieži vien uzvar nevis kvalitāte, bet “zemākā cena” un lēti Ķīnā ražoti izstrādājumi, 3S vadība pieņēma lēmumu iegādāties 72 vienības Clay Paky Axcor Spot 300 kustīgās galvas starmešus.

Argumenti par labu šai izvēlei bija sekojoši:

  1. līdzšinējā pozitīvā pieredze darbā ar Clay Paky iekārtām;
  1. Axcor Spot 300 iekārtu veiktspēja, kvalitāte un cenas sabalansētība, kas nesadārdzinās pakalpojuma cenu, bet nodrošinās augstas kvalitātes pakalpojumu;
  1. profesionāļi visā pasaulē ir iecienījuši Clay Paky iekārtas, līdz ar to, nepieciešamības gadījumā, vērienīgu projektu apkalpošanai trūkstošās iekārtas uzņēmums varēs iznomāt tepat Baltijā vai Eiropā;
  1. Clay Paky iekārtu izmantošana koncerttūrēs ir starptautiski atpazīstamu skatuves mākslinieku tehniskā prasība (Tehnical Rider), un tās nevar aizstāt ar lētiem Ķīnā izstrādātiem zīmolu pakaļdarinājumiem, riskējot ar uzņēmuma reputāciju.

Vēl jo vairāk – 3S izvēle ir uzteicama. Axcor Spot 300 kustīgās galvas starmeši pieder jaunākai Clay Paky Axcor produktu saimei, kas 2018. gadā Amerikas vadošajā dizaina un tehnoloģiju izstādē & konferencē LDI (Live Design International) saņēma godalgu “Labākā jauno LED produktu līnija".

Piegādātā tehnika:

72 x Clay Paky Axcor Spot 300 – kustīgās galvas starmeši

Gads2019
Saistītie produkti Axcor Spot 400; Axcor Wash 300; Actor Beam 300; Axcor Profile 400/600/900; Axcor Profile 400 HC/600 HC/ 900 HC