Uz tikšanos Pasākumu ekspo 2019

Kā ik gadu, arī šogad Rīgā notiks vērienīgākais Latvijas pasākumu nozares speciālistu pieredzes apmaiņas un zināšanu pilnveides pasākums Pasākumu ekspo 2019, kurā ar grandioziem jaunumiem piedalīsies arī SGS Sistēmas.

  • Norises vieta: Hanzas Perons / Hanzas ielā 16A
  • Norises laiks: 1. - 2. oktobris / 11:00 – 18:00

KO PIEDĀVĀSIM?

Tikai Pasākumu ekspo 2019 ietvaros skaņu režisoriem u.c. interesentiem tiks piedāvāta iespēja pirmajiem Austrumeiropā iepazīties ar jauno MIDAS digitālo audio vadības pulti HERITAGE-D, kas pēc pasaules pirmizrādes Melburnā / Austrālijā 27. augustā ir atceļojusi uz Latviju, un tikai divas dienas būtu apskatāma SGS Sistēmas stendā. Aicinām izmantot šo iespēju, jo nākamā būs 2020. gada sākumā, kad HERITAGE-D nonāks tirdzniecībā.

HERITAGE-D lepojas ar pilnīgi jaunu interfeisu un inovatīviem risinājumiem, kas audio pasaulei līdz šim vēl nebija zināmi. Tā turpina uzturēt jau iepriekš atzinību guvušo MIDAS produktu kvalitāti, bet plašais funkciju spektrs darbam ar apjomīgo ieejas kanālu skaitu sola uzlabot skaņu režisoru darba efektivitāti. Plašāku ieskatu par pults darba virsmas un programmatūras v0.9 versijas iespējām iegūsiet HERITAGE-D ražotāja pārstāvja Pieter Helsen lekcijā, kas notiks 1. oktobrī, darba valoda – angļu.

Skatuves gaismu māksliniekus pārsteigsim ar nozarē pirmā kustīgās galvas lāzerdiožu starmeša – Xtylos dinamisko sniegumu un citiem Clay Paky (Itālija) jaunumiem skatuves gaismu jomā, bet praktiķus un topošos speciālistus aicinām smelties pieredzi SGS Sistēmas gaismu speciālista Jurija Fjodorova lekcijās:

LEKCIJA: Skatuves apgaismojuma iekārtu kontroles koncepcija, pieaugot iekārtu sarežģītībai

Kustīgu gaismas staru iekārtas ar trīs līmeņu kustību vairākās ģeometrijas asīs.Gaismu iekārtas ar vairāku līmeņu krāsu kontroli, krāsu kalibrācija vai multi-emiteru iekārtas.... Izklausās pēc elpu aizraujošām iekārtu funkcijām, kas katru dienu ir liels izaicinājums katram šo iekārtu lietotājam. Mūsu DMX orientētā pieeja šķiet jau ir sasniegusi galējo robežu.

Kādus risinājumus mūsdienu skatuves apgaismojuma kontroles iekārtas piedāvā šai pieaugošai gaismu iekārtu sarežģītībai?

Šīs tehniskās lekcijas mērķis ir sniegt atbildes, kā arī izskatīt dažādas iespējas.

Uz tikšanos lekcijā, 1.oktobrī!

LEKCIJA: Paveic vienkāršāk un ātrāk, izmantojot GDTF + MVR

Iedomājies pasauli, kurā gaismu iekārtas vienkārši darbojas, kā pirmajā reizē, un tā katru reizi!  Daudzi apgaismojuma sistēmu plānotāji un lietotāji to vēlas jau sen.

Izmantojot jauno gaismu iekārtu apraksta formātu GDTF (General Device Tipe Format) šī vēlme var piepildīties! 

Šī tehniskā lekcija sniedz ieskatu, kas ir GDTF gaismu iekārtu apraksta formāts un kā tas var atvieglot gaismu mākslinieku ikdienas darbu.

Papildus ieskats MVR (My Virtual Rig) iekārtu fizikālo parametru apraksta formāts, kura pamatā ir GDTF, ar kura palīdzību plānots izveidot korektāku komunikāciju starp CAD veida vizualizāciju un gaismu kontroles pulti.

Uz tikšanos lekcijā, 1. oktobrī!

Mūsu stendā gaidīsim ikvienu interesentu: potenciālo un esošo sadarbības partneri kam aktuāli skaņas, apgaismojuma, skatuves un konferenču tehnoloģiskie risinājumi publiskām telpām un teritorijām. Iepazīstināsim ar uzņēmuma pārstāvēto zīmolu jaunumiem MA LightingLuminexClair BrothersRadial EngineeringStage SmartsBublebee Industries, Midas u.c. un apmainīsimies viedokļiem. 

 

 

Datums 19.09.2019