SGS Sistēmas kļūst par MA Lighting pārstāvi Igaunijā

2015. gada aprīlī SGS Sistēmas iegūst pasaulē vadošā skatuves apgaismojuma vadības iekārtu ražotāja MA Lighting oficiālā pārstāvja statusu Igaunijā.

Novērtējot uzņēmuma paveikto grandMA2 sistēmas popularizēšanā Latvijā un jaunās MA dot2 sistēmas tapšanā, MA Lighting par piemērotāko produkcijas pārstāvi Igaunijā atzina uzņēmumu SGS Sistēmas.

Jau 2015. gada maijā SGS Sistēmas organizēja pirmo MA Lighting prezentāciju Tallinā Kultuurikatel telpās, kas pulcēja plašu Igaunijas izklaides industrijas pārstāvju loku gan no kultūras iestādēm, gan skatuves aprīkojuma īres uzņēmumiem. Semināra ietvaros tika prezentēts pilns MA Lighting grandMA2 produktu spektrs un jaunie MA dot2 apgaismojuma vadības risinājumi.

Līdz ar MA Lighting oficiālā pārstāvja statusa Igaunijā iegūšanu, SGS Sistēmas komandai ir pievienojies jauns kolēģis, Antons Kulagins, kurš turpmāk būs atbildīgs par MA Lighting produktu izplatīšanu Igaunijā. 

Antons savu karjeru uzsāka 2004. gadā kā Igaunijas Nacionālās operas skatuves apgaismojuma tehniķis. Neatsveramu pieredzi gūstot arī kā tehniķis un gaismu operators dažāda mēroga un specifikas pasākumos – koncertos, festivālos un korporatīvajos pasākumos. Kopš 2008. gada Antons ir Igaunijas Nacionālās operas gaismu režisors, ir veidojis gaismu režiju gan operas, gan baleta izrādēm «Tanheizers», «Fausts», «Guļošā skaistule» u.c.

«Esam pārliecināti, ka jaunā kolēģa pieredze ir labs priekšnosacījums veiksmīgai MA Lighting produktu popularizēšanai un profesionāla tehniskā atbalsta nodrošināšanai Igaunijā», atzīst SGS Sistēmas vadītājs Normunds Eilands.

Datums 30.05.2015