«Roadshow» tuvojas Jūsu pilsētai!

Apzinoties, ka saspringtajā darba ritmā ir sarežģīti izbrīvēt laiku, lai apmeklētu specializētus seminārus Rīgā, SGS Sistēmas uzsāk jaunu iniciatīvu – organizē Roadshow jeb ceļojošo semināru, lai dažādās Latvijas pilsētās satiktu un uzklausītu kultūras un izklaides nozares pārstāvjus, kam nepieciešama informācija par profesionālā audio, video, apgaismojuma vai skatuves aprīkojuma risinājumiem.

Pirmajā tūrē pa Latviju, mūsu komanda dosies ceļā jau novembrī, lai viesotos:

  • 16. novembrī - Kuldīgā,   22. novembrī - Rēzeknē 
  • 29. novembrī - Valmierā,  30. novembrī - Jelgavā

Ko iegūsiet? 

Mēs atvedīsim uz Jūsu pilsētu SGS Sistēmas skaņas un apgaismojuma iekārtu ekspertus, kas šoreiz stāstīs par trīs produktiem, kurus izvēlējāmies no plašā piedāvājuma klāsta:

1) Jaunākā MA Lighting apgaismojuma vadības pults. To veidojuši grandMA2 gaismu vadības sistēmas inženieri ar mērķi padarīt gaismu vadību vienkāršāku un draudzīgāku ikvienam lietotājam. Ražotājs: MA Lighting – vienmēr soli priekšā konkurentiem ar inovatīviem risinājumiem.

2) Digitālā audio vadības pults un sistēma Midas M-Series. Ekonomiski izdevīgs un kvalitatīvs risinājums ar plašu lietotāju pulku Latvijā. Ražotājs: Midas – uzņēmums ar 47 gadu pieredzi audio vadības pulšu ražošanā.

3)  Clair Brothers akustiskās sistēmas. Jaunums Latvijas tirgum. Ražotājs: Clair Brothers – pasaules leģenda, kas specializējies augstas kvalitātes akustisko sistēmu izstrādē.

4) Un vēl... Iekārtu lietotāji saņems atbildes uz jautājumiem, kas radušies praksē. Demonstrēsim iekārtas darbībā un uzklausīsim Jūsu vajadzības, lai izstrādātu tām risinājumus.

Dažādi galamērķi – viens uzdevums. Ceļojam, lai informētu! 

Mēs ticam, ka ceļojošā semināra priekšrocība ir iespēja individuālai komunikācijai, kas ne vienmēr iespējama liela mēroga pasākumā, tāpēc izvēlieties Jums ērtāko pasākuma norises vietu un reģistrējieties semināram savlaicīgi!

DALĪBNIEKU REĢISTRĀCIJA UZ SEMINĀRIEM

PROGRAMMA

PROGRAMMA

PROGRAMMA

PROGRAMMA

Ceram, ka šī jaunā iniciatīva būs noderīga mūsu klientiem un iedvesmos mūs doties ceļā arī nākamgad!

Uz tikšanos Latvijas reģionos! Lai izvēlētos - jāsaprot! 

Datums 27.10.2017