Prezentē Clair Brothers akustiskās sistēmas

SGS Sistēmas komanda saka paldies visiem, kas ieradās uz Clair Brothers C8 Line Array akustisko sistēmu prezentāciju, kas Eiropas turnejas ietvaros, 14. maijā notika Rīgā, RISEBA Arhitektūras un mediju centra H206  870 kvadrātmetru lielajā Aisteres zālē.

Savukārt, Tallinā šī prezentācija notika 11. maijā, teātra centrā Vaba Lava.

Prezentācijas mērķis bija iepazīstināt nozares speciālistus – skaņu inženierus, režisorus, pasākumu apskaņošanas uzņēmumus u.c., ar amerikāņu audio nozares līdera Clair Brothers premium klases akustisko sistēmu sniegumu, demonstrējot to darbībā. Lai radītu priekšstatu par Clair Brothers akustisko iekārtu veiktspēju, tika atskaņoti dažāda žanra un stila mūzikas ieraksti, sākot no rock un beidzot ar instrumentālo mūziku un dalībnieku līdzpaņemtajiem ierakstiem.

Prezentācijās tika izmantotas šādas Clair Brothers akustiskās iekārtas: 

  • 4 x  C8-M-90; C8-M-120; CS118-M un 1 x Amp Rack (Rīgā)
  • 4 x  C8-M-90; C8-M-120; CS118-M; 1 x  Amp Rack; kitCurve12+; 1AM, 1AM+ un 1.5AM skatuves monitors (Tallinā)

Clair Brothers produkcija ir nozīmīga ar savu augstvērtīgo veiktspēju un kvalitāti, ko atzinīgi novērtējuši, gan pasaulē atpazīstami mūziķi un grupas, gan uzņēmēji. Clair Brothers iekārtas visā pasaulē un it īpaši Amerikā tiek izmantotas, lai apskaņotu koncertus, stadionus, publiskās ēkas un vērienīgus brīvdabas pasākumus. 

Clair Brothers zīmols Latvijā vēl ir jaunums, taču, pateicoties SGS Sistēmas komandas centieniem un oficiālā pārstāvja statusam Latvijā un Igaunijā, esam pārliecināti, ka situācija drīz mainīsies. 

 

 

Datums 18.05.2018