Par mums

Darbības nozares

 • Audio tehnika
 • Apgaismojuma tehnika
 • Video tehnika
 • Skatuves mašinērija

Darbības sfēras

 • Vairumtirdzniecība
 • Mazumtirdzniecība
 • Projektu izstrāde
 • Projektu realizācija (instalācija)
 • Industrijas kursi un semināri
 • Servisa centrs

Pakalpojumu izmantojums

 • PRO īres kompānijas
 • Izklaides iestādes
 • Konferenču zāles
 • Klubi un kafejnīcas
 • Mūziķi un izpildītāji
 • Ierakstu studijas un TV
 • Muzeji un ekspozīciju zāles

Misija

Mūsu misija ir radīt perfektu vidi telpām un notikumiem! Ekspozīciju zāles un klubi, ierakstu studijas un kultūras nami, koncerti un konferences – ikvienam klientam, pasākumam un vietai mēs gribam atrast labāko risinājumu. Funkcionālu, kvalitatīvu, laikam un telpai atbilstošu.

Vīzija

SGS Sistēmas ir lielākais „vienas pieturas” uzņēmums Latvijā, kas piedāvā pilnu tehnisko risinājumu klāstu jebkurai telpai un notikumam.

Mūsu realitāte, apņemšanās un izaicinājums ir: „Mēs esam un būsim labākie!”

Mēs ticam, ka, tikai piedāvājot kvalitatīvus produktus, jaunus risinājumus un kvalificētu servisu, var saglabāt tirgus līdera pozīcijas ilgtermiņā.

Tikai iedziļinoties klienta vajadzībās, tās izprotot un piedāvājot piemērotāko risinājumu, var iegūt cieņu un uzticību.

Mēs esam „vienas pieturas”, nevis „vienas dienas” uzņēmums – mūsu mērķis nav Jums pārdot  vairāk un ātrāk, mūsu mērķis ir Jums pārdot to, kas Jums ir nepieciešams – atbilstoši darba specifikai un budžetam.

Mēs gribam augt kopā ar saviem klientiem un gribam, lai klienti aug līdz ar mums. Mēs zinām, ka mūsu klienti nav bezpersoniski uzņēmumi un iestādes, un izprotam, ka ikvienā biznesā svarīgākais ir cilvēks. Tāpēc esam Jums sasniedzami, gatavi sniegt savu padomu, konsultāciju un  palīdzību jebkurā laikā!

Latvijas un Eiropas tirgū kopš 1999. gada

Uzņēmumu dibinātāji -  Normunds Eilands un Gatis Kidals – ir divi Latvijas izklaides industrijas profesionāļi, kuri ilgus gadus darbojušies tehnikas īres un apkalpošanas biznesā, kā arī paši organizējuši pasākumus – koncertus un Latvijas grupu koncertturnejas.

Gatis Kidals ar savu speciālo tehnisko izglītību vienmēr bijis vairāk iesaistīts pasākumu tehniskajā menedžmentā, bet Normunds Eilands vairāk veicis pasākumu organizatoriskos darbus, darbojies ar mākslinieku koordināciju un skatuves menedžmentu lielformāta koncertos un festivālos.

Vairākus gadus Gatis un Normunds kopā ar partneriem  vadījuši vienu no deviņdesmito gadu populārākajām izklaides vietām Latvijā – „IM Mūzikas klubu” – Poligrāfiķu kultūras nama telpās.

Vairāk nekā desmit gadus ilgā darba pieredze tehnikas īres biznesā un koncertu producēšanas jomā bija par pamatu lēmumam dibināt uzņēmumu, kas spētu sniegt augstvērtīgus pakalpojumus teātru, klubu, koncertzāļu, konferenču zāļu un jebkuras publiskās telpas  aprīkošanā ar skaņas, gaismas, video vai skatuves mašinērijas tehniku.

Kopš savas dibināšanas uzņēmums mērķtiecīgi attīstījies un šobrīd ir tirgus līderis Latvijā, kas projektējis virkni jaunu, vērienīgu un izaicinošu projektu.

Pasaules vadošo kompāniju ekskluzīvais pārstāvis Latvijā

SGS Sistēmas pārstāv pasaules vadošās audio, gaismas aprīkojuma, video un skatuves mašinērijas industrijas kompānijas, kas piedāvā nozares inovatīvākos, kvalitatīvākos un ilgtermiņā vērtīgākos produktus un pakalpojumus.

Šobrīd SGS Sistēmas ir noslēgušas līgumus ar šādām visā pasaulē atzītām ražotnēm – Beyerdynamic, Clay Paky, BrightSign, Cahin Master, Hall Stage, Music Group PRO divīzija, MA Lighting, König & Meyer, MC2 Audio, Radial Engineering, Rosco, Selecon Lighting, Turbosound u. c.

Viss, kas pašlaik ir labākais pasaulē, ar SGS Sistēmas starpniecību ir ienācis arī Latvijā!

Apmācības

Uzskatām, ka ne tikai mūsu speciālistu, bet arī klientu zināšanu un izpratnes līmenis ir būtisks labas sadarbības un industrijas attīstības  nosacījums.

Tāpēc regulāri rīkojam gan individuālas, gan grupu apmācības un kursus mūsu klientiem un sadarbības partneriem, lai palīdzētu labāk izprast savas vajadzības, nozari kopumā un  konkrētu produktu piedāvāto iespēju klāstu.

Darbinieki – augsti kvalificēti nozares speciālisti

Pašlaik uzņēmumā strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši nozares speciālisti, kuri savas iemaņas ir guvuši, gan iepriekš strādājot citos industrijas uzņēmumos  – īres kompānijās, teātrī, televīzijā, kino u. c., gan izglītojoties pie profesionāļiem visā pasaulē.

Uzņēmums vislielāko uzmanību velta savu darbinieku profesionālā līmeņa celšanai, sūtot viņus apmācībās uz vadošo pasaules rūpnīcu ražotnēm, kā arī regulāri paaugstinot darbinieku kvalifikāciju arī Latvijā.

Katrai SGS Sistēmas pārstāvētajai nozarei (skaņa, gaismas, skatuve, video) ir savs speciālists, kurš klientam var sniegt pilnvērtīgu informāciju un konsultāciju par interesējošiem produktiem un risinājumiem.

Rūpes par apkārtējo vidi

SGS Sistēmas pārstāv ražotājus, kuru izmantotās tehnoloģijas un materiāli ir atzīti par videi draudzīgiem. Katrs jaunais kompānijas piedāvātais inovatīvais produkts ir solis uz priekšu ne tikai tehnikas attīstības, bet arī vides saglabāšanas virzienā.

Realizējot ikvienu projektu, SGS Sistēmas īpašu uzmanību pievērš enerģijas taupīšanai un atkritumu samazināšanai līdz minimumam.