Par mums

Esiet sveicināti SGS Sistēmas mājaslapā!

SGS Sistēmas ir pilna servisa uzņēmums, kas nodarbojas ar profesionālo skatuves aprīkojuma un tehnoloģiju tirdzniecību, un izstrādā tehniskos risinājumus ikvienai publiskai Telpai un Notikumam - neatkarīgi no to apjoma un nozīmīguma.

Uzņēmuma dibinātāji ir divi enerģiski savas jomas profesionāļi, kas savu daudzpusīgo pieredzi šovbiznesā ir ieguvuši daudzu gadu laikā.

Darbības jomas

  • vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība
  • tehnisko projektu izstrāde, instalācija un uzraudzība
  • iekārtu remonts, apkope un lietotāju apmācība

Mēs esam ­­pasaulē vadošo izklaides industrijai ražojošo uzņēmumu ekskluzīvais pārstāvis Latvijā, kas mūsu klientiem nozīmē iespēju izvēlēties sev nepieciešamo – no vairāk nekā 40 ražotāju piedāvājuma – inovatīva, kvalitatīva un ilgtermiņā vērtīgākā skatuves aprīkojuma un tehnoloģiju risinājumiem, ko atzinīgi novērtējuši, gan šovbiznesa nozares profesionāļi, gan pasaulē atpazīstamas skatuves personības.

Vīzija

Mūsu izaicinājums un apņemšanās ir būt labākajiem nozarē, saglabājot līdera pozīcijas ilgtermiņā, kas ir iespējams: nepārtraukti pilnveidojoties, izprotot klientu vajadzības un piedāvājot tām atbilstošus, augstvērtīgus risinājumus.

Misija

Mūsu misija ir ieguldīt savas zināšanas, enerģiju un jaunākās tehnoloģijas, lai palīdzētu mūsu klientiem kļūt sekmīgākiem katram savā jomā. 

Vērtības

Mēs esam ”vienas pieturas”, nevis ”vienas dienas” uzņēmums. Mūsu vērtības ir cilvēks un atbildība par mums uzticēto.

Savas pastāvēšanas laikā, esam realizējuši simtiem vērienīgu un izaicinošu projektu Latvijā un ārpus tās. Mūsu klientu vidū ir gan uzņēmumi, kas nodrošina vietējas un starptautiskas nozīmes koncertu, šovu, konferenču tehnisko atbalstu, gan labākās Latvijas koncertzāles, teātri, muzeji, konferenču centri, gan mūziķi, kultūras nami un valsts pārvaldes institūcijas.

Mums rūp rezultāts. Iespēja būt klāt procesos, kur rodas Notikums, ir mūsu virzītājspēks, tāpēc esam apņēmības pilni sniegt iespējami labāko risinājumu ik reizi. 

Katrs veiksmīgi realizēts projekts mūs iedvesmo, padara vēl zinošākus un pieredzes bagātākus. 

Paldies, ka palīdzat augt kopā ar Jums!