Par mums

Esiet sveicināti SGS Sistēmas mājaslapā!

Mēs esam pilna servisa uzņēmums, kas piedāvā profesionālo audio, apaismojuma, skatuves mašinērijas un video aprīkojumu, un nodrošina kvalitatīvus tehniskos risinājumus ikvienai publiskai telpai un notikumam.

Uzņēmuma dibinātāji ir enerģiski savas jomas profesionāļi – entuziasti ar daudzpusīgu pieredzi, kas gūta praktiskā darbā izklaides industrijā, daudzu gadu laikā.

SGS Sistēmas Latvijā pārstāv vairāk nekā 40 izklaides industrijai ražojošo uzņēmumu no visas pasaules, kas garantē iespēju klientiem piedāvāt tikai kvalitatīvāko un ilgtermiņā vērtīgāko profesionālo audio, video, apgaismes tehnikas un skatuves mašinērijas aprīkojumu, ko atzinīgi novērtējuši nozares profesionāļi visā pasaulē.

Darbības jomas

  • vairumtirdzniecība, mazumtirdzniecība un serviss
  • apskaņošanas, gaismu instalācijas projektu un tehnisko risinājumu izstrāde un realizēšana
  • tehnisko iekārtu un aprīkojuma remonts un apkope

Vīzija

Mūsu izaicinājums un apņemšanās ir būt labākajiem nozarē, saglabājot līdera pozīcijas ilgtermiņā. Mēs ticam, ka nepārtraukti pilnveidojoties, izprotot klientu vajadzības un piedāvājot tām atbilstošus, augstvērtīgus risinājumus, tas ir iespējams.

Misija

Mūsu misija ir ieguldīt savas zināšanas un jaunākās tehnoloģijas, lai radītu perfektu, funkcionālu un mūsdienīgu vidi ikvienā klienta projektā, kuru klienti mums uztic.

Vērtības

Mēs esam ”vienas pieturas”, nevis ”vienas dienas” uzņēmums. Mūsu vērtības ir mūsu cilvēki un atbildība par solīto.

Mūsu klienti ir uzņēmumi, kas nodrošina tehniskos risinājumus vietējas un starptautiskas nozīmes koncertos; labākās Latvijas koncertzāles, teātri, muzeji, konferenču centri, mūziķi, profesionālās ierakstu studijas un pat mazpilsētu kultūras nami.

Savas pastāvēšanas laikā, esam realizējuši simtiem vērienīgu un izaicinošu projektu Latvijā un ārpus tās. Mums rūp rezultāts. Iespēja būt klāt procesos, kur rodas Notikums, ir mūsu virzītājspēks, tāpēc esam apņēmības pilni sniegt iespējami labāko risinājumu ik reizi. Katrs veiksmīgi realizēts projekts mūs iedvesmo, padara vēl zinošākus un pieredzes bagātākus.

Paldies, ka palīdzat augt kopā ar Jums!