SGS Sistēmas kļūst par MA Lighting pārstāvi Igaunijā

No 2015. gada aprīļa SGS Sistēmas ir apstiprināts par vadošā skatuves apgaismojuma vadības iekārtu ražotāja pasaulē MA Lighting oficiālo pārstāvi Igaunijā.

MA Lighting augstu novērtējis uzņēmuma paveikto profesionālo darbu grandMA2 sistēmas popularizēšanā Latvijā un jaunās MA dot2 sistēmas tapšanā, kā rezultātā atzinis SGS Sistēmas par piemērotāko viņu produkcijas pārstāvi Igaunijā!

Jau 2015. gada 25. maijā SGS Sistēmas rīkoja pirmo MA Lighting prezentāciju Tallinā Kultuurikatel telpās. Seminārs pulcēja plašu Igaunijas izklaides industrijas pārstāvju loku gan no kultūras iestādēm, gan īres uzņēmumiem. SGS Sistēmas seminārā prezentēja pilnu spektru MA Lighting grandMA2 produktu un jaunos MA dot2 apgaismojuma vadības risinājumus.

Līdz ar jauno sadarbības līgumu ar MA Lighting vēlamies Jūs informēt, ka SGS Sistēmas komandai ir pievienojies jauns kolēģis – Antons Kulagins, kurš būs MA Lighting produktu tirdzniecības pārstāvis Igaunijā.

Antons Kulagins savu karjeru uzsāka 2004. gadā Igaunijas Nacionālajā operā kā skatuves apgaismojuma tehniķis. Ārpus teātra viņš ir strādājis gan par tehniķi, gan gaismu operatoru daudzos dažāda mēroga un specifikas pasākumos – koncertos, festivālos, korporatīvajos pasākumos u. c. Kopš 2008. gada viņš ir Igaunijas Nacionālās operas gaismu režisors un ir veidojis gaismu režiju gan operas, gan baleta izrādēm (“Tanheizers”, “Fausts”, “Guļošā skaistule” u. c.).

SGS Sistēmas komanda ir pārliecināta, ka iepriekšējos gados gūtā pieredze dos iespēju uzņēmumam veiksmīgi attīstīt MA Lighting produktu popularitāti un profesionālu tehnisko atbalstu arī Igaunijā.

Datums 30. Maijs 2015