3S

SIA 3S pievienojas Clay Paky un grandMA2 lietotāju saimei

2016. gada janvāris

SIA 3S ir viena no pieredzes bagātākajām nozares kompānijām Latvijā, kas darbojas īres biznesā jau gadiem ilgi, un nodrošina dažāda veida pasākumus – koncertus, šovus, korporatīvos pasākumus u. c. – ar apskaņošanas un skatuves apgaismojuma tehniku, kā arī skatuves konstrukcijām.

SIA SGS Sistēmas ar šo uzņēmumu jau ilggadīga sadarbība. Ar katru gadu SIA 3S pilnveido un attīsta savu tehnikas parku, pievēršot lielu uzmanību iekārtu kvalitātei, funkcionalitātei un atpazīstamībai pasaules tirgū.

Jau 2014. gadā uzņēmums iegādājās 16 gab. Clay Paky Sharpy koncentrētā stara efektprožektorus, kas kļuva par „industrijas standartu” visā pasaulē jau uzreiz pēc to pirmās prezentācijas. Šobrīd pasaulē ir simtiem pakaļdarinājumu un kopiju šim Clay Paky prožektoram, taču SIA 3S pieņēma lēmumu, nevis papildināt iekārtu klāstu ar lētām Ķīnas kopijām, bet iegādāties aprīkojumu, kas atbilst koncertturneju apkalpojošo gaismu mākslinieku tehniskajām prasībām. Kā nākamais būtiskais gaismu iekārtu papildinājums bija 2015. gada augustā iegādātie 16 gab. Clay Paky Mythos kustību efektprožektori.

SIA 3S apgaismojuma iekārtu klāsts ir krietni audzis pēdējo gadu laikā un tāpēc bija radusies nepieciešamība pēc jaunas, nākotnes prasībām un gaismu režisoru prasībām atbilstošas apgaismojuma vadības pults iegādes. Tāpēc 2016. gada janvārī SIA 3S valdes loceklis un apgaismojuma nodaļas vadītājs Agris Galiņš pieņēma lēmumu par MA Lighting grandMA2 apgaismojuma vadības pults iegādi.

grandMA2 apgaismojuma vadības sistēma ir viena no plašāk pielietotajām sistēmām pasaulē. Pateicoties sistēmas plašajām tīkla komutācijas iespējām, darbības drošībai un teicamai dublēšanas (backup) funkcijai, grandMA2 ir gaismu režisoru izvēle Nr. 1 visos lielākajos pasaules šovos, sākot no Olimpisko spēļu ceremonijām un Eirovīzijas šoviem līdz pasaules vadošo mākslinieku koncertu turnejām.  

Piegādātā tehnika:

  • 1 x MA Lighting grandMA2 Light  – apgaismojuma vadības pults
  • 16 x Clay Paky Sharpy – kustību efektprožektori
  • 16 x Clay Paky Mythos – kustību efektprožektori
  •  60 x Chauvet ColorDash Batten Quad 6 – LED prožektori
Gads2016