Lighting the Stars Riga un SGS Sistēmas atvēro durvju diena 2016

Jau kopš 2007. gada SGS Sistēmas rīko regulārus, ikgadējus pasākumus, seminārus un apmācības, kas ir paredzēti audio, skatuves tehnoloģiju un skatuves apgaismojuma jomā strādājošiem nozares speciālistiem.

Arī šis gads nav izņēmums, un šoreiz piedāvājam divu dienu programmu, kas domāta ne tikai tehniskajam personālam, bet būs aizraujoša un lietderīga arī citiem izklaides industrijā strādājošiem. 

Šogad esam sarūpējuši divu dienu programmu, un uz katru no tām var pieteikties atsevišķi.

2016. gada 8. novembris – Lighting the Stars Riga – starptautisks izklaides industrijas un skatuves gaismu nozares profesionāļiem paredzēts pasākums.

Aiz katra koncerta un katra TV šova, ko mēs redzam, aiz katras gaismu spēles uz teātra skatuves, kas liek mums to apbrīnot, aiz prasmīgiem pilsētas arhitektūras vai publisko telpu apgaismojuma efektiem vienmēr slēpjas sarežģītas tehnoloģijas. Tomēr ne visi šovi mūs saviļņo vienlīdzīgi, daži ir lieliski un aizraujoši, kamēr citi – blāvi un vienmuļi.

Tas, kurš rada atšķirību, ir gaismu mākslinieks, izmantojot gaismas tehnoloģijas kā radošo instrumentu, un spēlējas ar mūzikas ritmu vai teatrālā uzveduma atmosfēru. Gaismu māksliniekam apgaismojuma iekārtas ir kā otas gleznotājam, un viņa māksla ir veidot gaismu režiju, pielāgojot to katra šova vajadzībām.

Patriks Vūdrofs jau daudzus gadus ir viens no slavenākajiem gaismu māksliniekiem pasaulē, kurš ar savu gaismas mākslu rada noskaņu vispopulārāko mākslinieku un izrāžu zvaigžņu koncertos un izrādēs uz teātru, koncertzāļu un televīzijas studiju skatuvēm.

Konferencē Lighting the Stars Patriks Vūdrofs, kurš ir arī apgaismojuma dizaina autors Olimpiskajām spēlēm Londonā, ne tikai pastāstīs mums par savu aizraujošo pieredzi, bet arī atklās dažus savus mākslas un tehnikas noslēpumus, kā arī sniegs bezprecedenta prakses paraugstundu.

Pirmo šāda veida konferenci Latvijā organizē SGS Sistēmas sadarbībā ar Clay Paky – vadošo Itālijas ražotāju profesionālā apgaismojuma nozarē.

Pasākums notiks koncertzālē Palladium Rīgā. Tā sākums plkst. 10.00, tiks iekļauts arī pusdienu pārtraukumu. Dalība ir bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots.

Nepalaidiet garām šo notikumu – unikālu iespēju paplašināt savu profesionālo redzesloku un satikt cilvēku, kurš ir radījis vēsturi skatuves gaismu jomā!

Dalībnieku reģistrācija no 10.10.2016.

Vairāk informācijas par 8. novembra programmu: www.lighting-the-stars-riga.com

2016. gada 9. novembris – „SGS Sistēmas Atvērto durvju diena 2016” –  audio un skatuves gaismu nozares profesionāļiem paredzēts pasākums.

SGS Sistēmas atvērto durvju dienā Jums būs iespēja iepazīties ar dažādiem mūsu uzņēmuma pārstāvēto ražotāju (MA Lighting, Midas, Clair Brothers, Turbosound u. c.) produktiem un jaunumiem.

Pasākumā visas dienas garumā paredzētas lekcijas, apmācības un produktu demonstrācijas gan audio, gan skatuves gaismu nozarē strādājošiem.

Pasākums notiks koncertzālē Palladium Rīgā, sākums plkst. 10.00. Dalība ir bez maksas.

Dalībnieku reģistrācija no 10.10.2016.

Par iespēju reģistrēties rakstiet: normunds@sgssistemas.lv

Datums 28. Septembris 2016